Współpraca

Chcesz zapewnić sobie miejsce w pojedynczym odcinku MałySEO Newslettera? A może interesuje Cię soczysty artykuł, w którym wspomniane lub opisane zostaną twoje usługi lub produkty?

Jeżeli robisz naprawdę dobry content związany z SEO, istnieje olbrzymia szansa, że uzyskasz to organicznie. To proste, po prostu regularnie dzielę się z czytelniczkami i czytelnikami czymś, co ma szansę ubogacić ich wiedzę i umiejętności. Osoby subskrybujące MałySEO Newsletter doskonale to wiedzą!

Nie zawsze znajduję jednak czas, aby przyjrzeć się pewnym aspektom pracy specjalistek i specjalistów SEO. Fajne oferty pracy z widełkami (bez nich bym nie polecił) wymagają pewnego researchu. Nowe narzędzia SEO lub świeże opcje w dobrze już znanych trzeba sprawdzić przed poleceniem chociażby pobieżnie, co również wymaga zaangażowania.

Jeżeli zależy Ci, abym padający zazwyczaj dość losowo focus ukierunkował na twoje treści lub produkty, odzywaj się do mnie na Linkedinie. Koszt płatnej współpracy jest następujący:

  • 500 zł + VAT — poświęcony twoim produktom lub usługom nagłówek z treścią w pojedynczym odcinku MałySEO Newslettera.
  • 1500 zł + VAT — poświęcone twoim produktom lub usługom nagłówki w czterech kolejnych odcinkach MałySEO Newslettera.
  • 2000 zł + VAT — przepotężny wpis na blogu poświęcony twoim produktom lub usługom, który nie tylko będzie promowany w kilku kolejnych odcinkach MałySEO Newslettera, ale również ma dużą szansę roznieść się w branży SEO.

Oczywiście warunkiem koniecznym jest to, aby produkty lub usługi były cenne dla specjalistek i specjalistów SEO. Innych swoim nazwiskiem nie firmuję 🙂